انگشتر نقره مردانه آمیتیست اصل کد R48سپاس! با دوستان خود به اشتراك بگذاريد!

شما اين ويدئو را نپسنديديد! از بازخوردتان سپاسگزاريم

افزوده شده توسط zarsee
10 نمایش

اینبار نیز قصد معرفی یکی از زیباترین انگشترهای دست ساز سایت زرسی یعنی انگشتر نقره مردانه آمیتیست اصل کد R48 به شما عزیزان را داریم. این انگشتر مردانه آمیتیست اصل یکی دیگر از سری تولیدات سایت زرسی می باشد که علاوه بر خواص اعجاب انگیز نگین های آن، طراحی شبکه کاری و متفاوت رکاب نقره ، زیبایی فوق العاده ای را برای این انگشتر آمیتیست مردانه به ارمغان آورده و آن را برای تمام زیبا دوستان و علاقمندان به هنر دست مناسب گردانیده است. رکاب این انگشتر مردانه نیز دست ساز بوده و علاوه بر مخراج کاری زیبا، دارای شبکه کاری زیبایی می باشد، از نقره با عیار بالای 925 ساخته شده است. نگین اصلی که در وسط قرار گرفته آمیتیست اصل بوده و نگین های مخراج کاری شده، 10 عدد نگین یاقوت کبود طبیعی و معدنی می باشد. چیدمان و اندازه ی نگین ها، به زیبایی محصول افزوده و آن را در زمره زیبا ترین انگشترهای آمیتیست با نگین های مخراج کاری شده یاقوت کبود قرار داده است. این انگشتر مردانه با توجه به خواص اعجاب انگیز سنگ آمیتیست و یاقوت کبود می تواند به عنوان هدیه ای ماندگار، ارزش آفرین و دوست داشتنی برای دوستی صمیمی و با سلیقه یا همسری مهربان باشد و یا بر روی دست پدری عزیز و بزرگوار نیز به یادگار بنشیند.

جهت مشاهده تصاویر و توضیحات بیشتر درباره ی این انگشتر آمیتیست مردانه دست ساز به این لینک مراجعه کنید.
https://zarsee.com/#!p-163581

این انگشتر آمیتیست مردانه دست ساز در سایزهای مختلف قابل ارائه می باشد، برای انتخاب صحیح سایز پیشنهاد می گردد که مقاله آموزشی راهنمای سایز انگشتر را در سایت زرسی مطالعه کنید تا با اندازه گرفتن دور انگشت خود سایز انگشت خود را بدست بیاورید.

دسته بندی
متفرقه
برچسب
انگشتر نقره مردانه آمیتیست اصل, انگشتر نقره مردانه آمیتیست, انگشتر نقره مردانه, انگشتر نقره, انگشتر, انگشتر آمیتیست مردانه دست ساز, انگشتر آمیتیست مردانه, انگشتر آمیتیست, انگشتر مردانه آمیتیست اصل, انگشتر مردانه آمیتیست, انگشتر مردانه

نظرتان را ارسال کنید

نظرات

اولین نفری باشید که نظری ارائه می کند