انگشتر نقره مردانه یاقوت کبود کد R47سپاس! با دوستان خود به اشتراك بگذاريد!

شما اين ويدئو را نپسنديديد! از بازخوردتان سپاسگزاريم

افزوده شده توسط zarsee
8 نمایش

اینبار نیز قصد معرفی یکی از زیباترین انگشترهای دست ساز سایت زرسی یعنی انگشتر نقره مردانه یاقوت کبود کد R47 به شما عزیزان را داریم. این انگشتر مردانه یاقوت کبود اصل یکی دیگر از سری تولیدات سایت زرسی می باشد که علاوه بر خواص اعجاب انگیز نگین های آن، طراحی شبکه کاری و متفاوت رکاب نقره ، زیبایی فوق العاده ای را برای این انگشتر یاقوت کبود مردانه به ارمغان آورده و آن را برای تمام زیبا دوستان و علاقمندان به هنر دست مناسب گردانیده است. رکاب این انگشتر مردانه نیز دست ساز بوده و علاوه بر مخراج کاری زیبا، دارای شبکه کاری زیبایی می باشد، از نقره با عیار بالای 925 ساخته شده است. نگین اصلی که در وسط قرار گرفته یاقوت کبود اصل بوده و نگین های مخراج کاری شده، 10 عدد زمرد می باشد. چیدمان و اندازه ی نگین ها، به زیبایی محصول افزوده و آن را در زمره زیبا ترین انگشترهای یاقوت کبود با نگین های مخراج کاری شده زمرد قرار داده است. این انگشتر مردانه با توجه به خواص اعجاب انگیز سنگ یاقوت کبود و سنگ زمرد می تواند به عنوان هدیه ای ماندگار، ارزش آفرین و دوست داشتنی برای دوستی صمیمی و با سلیقه یا همسری مهربان باشد و یا بر روی دست پدری عزیز و بزرگوار نیز به یادگار بنشیند.

جهت مشاهده تصاویر و توضیحات بیشتر درباره ی این انگشتر یاقوت کبود مردانه دست ساز به این لینک مراجعه کنید.
https://zarsee.com/#!p-163578

این انگشتر مردانه یاقوت کبود در سایزهای مختلف قابل ارائه می باشد، برای انتخاب صحیح سایز پیشنهاد می گردد که مقاله آموزشی راهنمای سایز انگشتر را در سایت زرسی مطالعه کنید تا با اندازه گرفتن دور انگشت خود سایز انگشت خود را بدست بیاورید.

دسته بندی
تبلیغات
برچسب
انگشتر, انگشتر نقره, انگشتر نقره مردانه, انگشتر نقره مردانه یاقوت کبود, انگشتر مردانه, انگشتر مردانه یاقوت کبود, انگشتر یاقوت کبود, انگشتر یاقوت کبود مردانه, انگشتر یاقوت کبود مردانه دست ساز

نظرتان را ارسال کنید

نظرات

اولین نفری باشید که نظری ارائه می کند