انگشتر سیترین مردانه دست ساز کد R204عکس نوشته

سپاس! با دوستان خود به اشتراك بگذاريد!

شما اين ويدئو را نپسنديديد! از بازخوردتان سپاسگزاريم

افزوده شده توسط zarsee
98 نمایش

انگشتر سیترین مردانه دست ساز کد R204 با ركاب نقره تماماً دست ساز جواهر سازان سایت زرسی، اوج ظرافت و خلاقیت آمیخته با هنر اصیل ایرانی میباشد. که یک عدد نگین سیترین طبیعی و معدنی و 13عدد نگین اتمی نانو در طرفین رکاب خودنمایی می کند. رکاب این انگشتر سیترین مردانه کاملا دست ساز بوده و از نقره با عیار بالای ۹۲۵ ساخته شده است. این سبک انگشتر با آیینه کاری و مخراج کاری بسیار دقیق که به جرات می توان گفت کم نظیر می باشد. این انگشتر سیترین مردانه با توجه به خواص اعجاب انگیز سنگ سیترین می تواند به عنوان هدیه ای زیبا و آرامش بخش برای دوستی قدیمی و با سلیقه و یا همسری مهربان باشد و یا بر روی دست پدری عزیز به یادگار بنشیند.

جهت مشاهده تصاویر و توضیحات بیشتر درباره ی این انگشتر مردانه سیترین دست ساز به این لینک مراجعه کنید.
https://zarsee.com/#!p-145021

این انگشتر مردانه سیترین اصل در سایزهای مختلف قابل ارائه می باشد، برای انتخاب صحیح سایز پیشنهاد می گردد که مقاله آموزشی راهنمای سایز انگشتر را در سایت زرسی مطالعه کنید تا با اندازه گرفتن دور انگشت خود سایز انگشت خود را بدست بیاورید.

دسته بندی
متفرقه
برچسب
انگشتر, انگشتر مردانه, انگشتر سیترین, انگشتر سیترین مردانه, انگشتر سیترین زرد, انگشتر سیترین اصل, انگشتر سیترین معدنی, خرید انگشتر سیترین مردانه, قیمت انگشتر سیترین مردانه, انگشتر نقره سیترین مردانه, انگشتر سیترین فاخر مردانه, انگشتر سیترین اصل خرید, قیمت انگشتر سیتر

نظرتان را ارسال کنید

نظرات

اولین نفری باشید که نظری ارائه می کند