انگشتر الکساندریت هفت رنگ دست ساز مردانه کد R110عکس نوشته

سپاس! با دوستان خود به اشتراك بگذاريد!

شما اين ويدئو را نپسنديديد! از بازخوردتان سپاسگزاريم

افزوده شده توسط zarsee
90 نمایش

انگشتر الکساندریت هفت رنگ دست ساز مردانه کد R110، رکاب این انگشتر الکساندریت هفت رنگ از نقره عیار بالای 925 ساخته شده و روند ساخت کاملا دست ساز است. این انگشتر دست ساز مردانه که توسط دستان هنرمندان انگشتر ساز سایت زرسی ساخته شده است از ظرافت زیادی برخوردار است. از نکات جالب توجه رکاب این انگشتر می توان به آیینه کاری ، مخراج کاری زیبا و منظم اشاره کرد که مورد پسند همه افراد در سنین مختلف است. نگین اصلی که در وسط قرار گرفته الکساندریت هفت رنگ بوده و نگین های اطراف نگین اصلی، 8 عدد زمرد می باشد. چیدمان متفاوت نگین ها، به زیبایی انگشتر افزوده و آن را در زمره زیبا ترین انگشترهای دست ساز الکساندریت هفت رنگ قرار داده است ، انگشتر الکساندریت هفت رنگ دست ساز مردانه کد R110 با توجه به خواص اعجاب انگیز سنگ الکساندریت هفت رنگ و سنگ زمرد می تواند به عنوان هدیه ای ماندگار و دوست داشتنی برای نزدیکان باشد.

جهت مشاهده تصاویر و توضیحات بیشتر درباره ی این انگشتر الکساندریت مردانه دست ساز به این لینک مراجعه کنید.
https://zarsee.com/#!p-145544

این انگشتر الکساندریت اصل در سایزهای مختلف قابل ارائه می باشد، برای انتخاب صحیح سایز پیشنهاد می گردد که مقاله آموزشی راهنمای سایز انگشتر را در سایت زرسی مطالعه کنید تا با اندازه گرفتن دور انگشت خود سایز انگشت خود را بدست بیاورید.

دسته بندی
متفرقه
برچسب
انگشتر, انگشتر مردانه, انگشتر الکساندریت, خرید انگشتر الکساندریت, قیمت انگشتر الکساندریت, انگشتر الکساندریت هفت رنگ, انگشتر الکساندریت اصل, انگشتر الکساندریت قیمت, انگشتر الکساندریت مردانه, قیمت انگشتر نقره الکساندریت, قیمت انگشتر با نگین الکساندریت, قیمت انگشتر سنگ

نظرتان را ارسال کنید

نظرات

اولین نفری باشید که نظری ارائه می کند