انگشتر مردانه فیروزه اصل نیشابور کد R28عکس نوشته

سپاس! با دوستان خود به اشتراك بگذاريد!

شما اين ويدئو را نپسنديديد! از بازخوردتان سپاسگزاريم

افزوده شده توسط zarsee
97 نمایش

اینبار می خواهیم یکی دیگر از انگشترهای فیروزه مردانه اصل سایت زرسی را معرفی کنیم. این انگشتر فیروزه نیشابوری که مشاهده می نمایید کاملا دست ساز می باشد و عیار نقره رکاب این انگشتر مردانه فیروزه اصل نیشابور بالای 925 بوده ، برخورداری از آیینه کاری و شبکه کاری زیبا و نگین اصلی که در وسط قرار گرفته فیروزه نیشابور اصل و معدنی بوده که جذابیت خاصی به این انگشتر فیروزه نیشابور دست ساز بخشیده است. انگشتر فیروزه برای افزایش اعتماد به نفس ، توانایی و استحکام افکار مثبت ، سعه صدر ، تقویت چشم کمک فراوانی می کند. استفاده از انگشتر فیروزه نیشابور برای شادابی روح ، تسهیل امور ، آرامش دادن ، تقویت قلب مناسب است. اگر به دنبال انگشتر مردانه فیروزه نیشابوری اصل هستید سایت زرسی بهترین گزینه می باشد. شما در هر لحظه از شبانه روز می توانید از فروشگاه اینترنتی زرسی دیدن فرمایید و با بررسی ، مقایسه و انتخاب انگشتر مردانه فیروزه مورد نظر خود ، لذت یک انتخاب هوشمندانه را تجربه کنید.

جهت مشاهده تصاویر و توضیحات بیشتر درباره ی این انگشتر فیروزه نیشابور دست ساز به این لینک مراجعه کنید.
https://zarsee.com/#!p-151002

این انگشتر مردانه فیروزه نیشابور اصل در سایزهای مختلف قابل ارائه می باشد، برای انتخاب صحیح سایز پیشنهاد می گردد که مقاله آموزشی راهنمای سایز انگشتر را در سایت زرسی مطالعه کنید تا با اندازه گرفتن دور انگشت خود سایز انگشت خود را بدست بیاورید.

دسته بندی
متفرقه
برچسب
انگشتر, انگشتر فیروزه, انگشتر فیروزه مردانه, انگشتر فیروزه اصل, انگشتر فیروزه نیشابور, انگشتر مردانه فیروزه, انگشتر فیروزه مردانه اصل, انگشتر مردانه فیروزه نیشابور, انگشتر فیروزه نیشابور دست ساز, خرید انگشتر فیروزه, خرید انگشتر فیروزه مردانه, خرید انگشتر فیروزه اصل

نظرتان را ارسال کنید

نظرات

اولین نفری باشید که نظری ارائه می کند